Xiaomi Mi 11 na splátky bez navýšení, a navíc se zárukou na sklo zdarma!

xiaomi mi 11 clanek

Nenechali jste si ujít premiéru nového Xiaomi Mi 11 a rozmýšlíte se, jestli do téhle novinky jít? Kromě skvělých parametrů, kterými tento model rozhodně nešetří, vás může přesvědčit i výhodná zaváděcí akce, díky které získáte navíc výhody v hodnotě tisíců korun.

Xiaomi Mi 11 1

Opravdu vlajkový model

Xiaomi Mi 11 je v prodeji už týden, a za tu dobu jste si mohli přečíst spoustu recenzí i prvních dojmů.  Na první pohled zaujme velký 120 Hz displej až k okrajům, který se pyšní rozlišením 3200 x 1440 px. Pozadu nezůstává ani celkový design telefonu, provedení zadní čočky je decentní, ale je vidět, že se vzadu neskrývá jen jeden fotoaparát, ale rovnou čtyři! Hlavní objektiv má rozlišení 108 Mpx a dokáže natočit až 8K video. Kromě toho nabídne tento model i kvalitní stereo od Harman Kadron, dostatečnou baterii s velmi rychlým nabíjením. Zkrátka vše, co byste od prémiového telefonu čekali.

Nyní získáte zdarma záruku na sklo

Přejít na nový Mi 11 se vyplatí! Xiaomi nyní nabízí výměnu skla po dobu jednoho roku zcela zdarma. Získáte tedy záruku navíc a nemusíte mít strach, že by se tomu krásnému displeji něco stalo.

Odprodejte starý telefon a pořiďte si Mi 11 s 0% navýšením

Na Smarty.cz můžete dát do výkupu svůj starý telefon. Vykupují se telefony, počítače i hodinky. Zlevníte si tak cenu nového zařízení, a mnohdy to může být příjemná suma. Nyní můžete využít splátek bez navýšení na 10 nebo 20 měsíců. Splátka může činit pouhých 1075 Kč měsíčně.

Podívejte se na nabídku zde.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku