Domů » Bleskovky » Xiaomi chystá na 24. února tiskovou konferenci. Zřejmě představí světovou prvotinu

Xiaomi chystá na 24. února tiskovou konferenci. Zřejmě představí světovou prvotinu

Společnost Xiaomi patrně využije veletrhu MWC k představení vůbec prvního smartphonu s podporou sítí 5G. Naznačuje to designér Benjamin Geskin, kterému se dostala do rukou zatím neoficiální pozvánka na akci Xiaomi s mottem „We Make It Happen“, což volně přeloženo znamená Podařilo se nám to uskutečnit.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/1085222217049427968

Prvním smartphonem s podporou sítí 5G by měla být speciální varianta vlajkového modelu Xiaomi Mi Mix 3 (recenze), který byl představen loni v říjnu. 5G varianta si patrně ponechá design, ke změnám dojde uvnitř, ke čipset Qualcomm Snapdragon 845 nahradí novější Snapdragon 855. Ten kromě podpory 5G sítí přinese i značné zvýšení výkonu, lepší schopnosti v oblasti umělé inteligence a také kvalitnější zpracování obrazu.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ales
Anonym
Ales

Ten slogan neni v minulem dokonavem casu, ale v pritomnem. Neni to slogan k jednomu vyrobku, ale obecne ke vsem.

Tomáš
Anonym
Tomáš

To bude Mi A3 loňský model se aktuálně doprodavá a verzi 4/64 některé e-shop již nenabízí

Ren
Anonym
Ren

Na mi A3 mám spadeno, doufám, že ho nějakým způsobem neošidí a že podle spekulací bude přítomen NFC a baterie silnější než 3000mA

qam
Anonym
qam

Ne

Vavrečka
Anonym
Vavrečka

První 5G telefon má Motorola.