Domů » Bleskovky » Xiaomi na CES zřejmě přiveze bílý Mi Mix

Xiaomi na CES zřejmě přiveze bílý Mi Mix

Společnost Xiaomi se letos poprvé zúčastní veletrhu CES, který se bude konat v následujících dnech v Las Vegas. Čínský drak zde chce představit nějaký globální produkt, zatím se však pouze spekuluje, co by to mohlo být. Na facebookové stránce Xiaomi se objevila indicie naznačující příchod bílé varianty „bezrámečkového“ smartphonu Mi Mix.

Jak jinak si vyložit pozvánku s textem WBHLIATCEK (průnik slov Black a White), a slovo Mix zvýrazněné velkým písmenem v doprovodném textu?

mi-mix

Xiaomi koná svoji tiskovou konferenci za tři dny, nezbývá si tedy počkat, zda bude bílý Mi Mix oním globálním produktem, nebo se dočkáme jiného překvapení.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Recenze Xiaomi Mi Mix: Doba bezrámečková

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).