Xbox One X míří do prodeje: v předobjednávkách dostanete speciální edici Scorpio

Microsoft na svých stránkách spustil předobjednávky v současnosti nejvýkonnější herní konzole Xbox One X, která byla představena na červnové konferenci E3. Pokud si nový Xbox předobjednáte v následujících týdnech, stanete se majiteli limitované edice Project Scorpio.

Ta se od standardního Xboxu One X liší v designu, namísto nudné černé plochy obsahuje její bočnice unikátní vzhled tvořící velké písmeno X, v jehož středu je umístěno logo Xbox a nápis Project Scoprio Edition. Tento nápis je i na ovladači, k edici Project Scorpio navíc dostanete speciální svislý stojánek. Vnitřní hardwarová výbava se od klasického Xboxu One X nijak neliší, těšit se můžete na nativní hraní v rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu.

Xbox One X na českém trhu stojí 13 490 korun včetně DPH, k prvním majitelům dorazí 7. listopadu. Předobjednat si jej můžete například zde.

Xbox One X oficiálně: nejvýkonnější herní konzole všech dob

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. lerion (neregistrovaný)

  13 490? Tak dobrou cenu jsem necekal. Skoda, ze jsem si pred mesicem koupil One S :D

  • Lantern (neregistrovaný)

   Dobrou cenu? Neuhodil ses do hlavy? Tohle za ty penize koupi jenom blazen. Ostatne, prodeje jasne ukazuji, kdo je kralem konzoli a kdo paberkuje. Jinak za me PC FTW!

   • orgáč (neregistrovaný)

    Podívej se hlupáčku, kolik stojí jen samotný 4K přehrávač a pak tu piš něco o drahém zboží.
    Buď bys měl začít chodit do práce nebo aspoň na brigádu, pak by si na to možná měl :-P

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *