Xbox One X míří do prodeje: v předobjednávkách dostanete speciální edici Scorpio

Microsoft na svých stránkách spustil předobjednávky v současnosti nejvýkonnější herní konzole Xbox One X, která byla představena na červnové konferenci E3. Pokud si nový Xbox předobjednáte v následujících týdnech, stanete se majiteli limitované edice Project Scorpio.

Ta se od standardního Xboxu One X liší v designu, namísto nudné černé plochy obsahuje její bočnice unikátní vzhled tvořící velké písmeno X, v jehož středu je umístěno logo Xbox a nápis Project Scoprio Edition. Tento nápis je i na ovladači, k edici Project Scorpio navíc dostanete speciální svislý stojánek. Vnitřní hardwarová výbava se od klasického Xboxu One X nijak neliší, těšit se můžete na nativní hraní v rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu.

Xbox One X na českém trhu stojí 13 490 korun včetně DPH, k prvním majitelům dorazí 7. listopadu. Předobjednat si jej můžete například zde.Nepřehlédněte

Xbox One X oficiálně: nejvýkonnější herní konzole všech dob

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku