Domů » Bleskovky » Xbox One X míří do prodeje: v předobjednávkách dostanete speciální edici Scorpio

Xbox One X míří do prodeje: v předobjednávkách dostanete speciální edici Scorpio

Microsoft na svých stránkách spustil předobjednávky v současnosti nejvýkonnější herní konzole Xbox One X, která byla představena na červnové konferenci E3. Pokud si nový Xbox předobjednáte v následujících týdnech, stanete se majiteli limitované edice Project Scorpio.

Ta se od standardního Xboxu One X liší v designu, namísto nudné černé plochy obsahuje její bočnice unikátní vzhled tvořící velké písmeno X, v jehož středu je umístěno logo Xbox a nápis Project Scoprio Edition. Tento nápis je i na ovladači, k edici Project Scorpio navíc dostanete speciální svislý stojánek. Vnitřní hardwarová výbava se od klasického Xboxu One X nijak neliší, těšit se můžete na nativní hraní v rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu.

Introducing Xbox One X Project Scorpio Edition

Xbox One X na českém trhu stojí 13 490 korun včetně DPH, k prvním majitelům dorazí 7. listopadu. Předobjednat si jej můžete například zde.

Xbox One X oficiálně: nejvýkonnější herní konzole všech dob

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. 13 490? Tak dobrou cenu jsem necekal. Skoda, ze jsem si pred mesicem koupil One S :D

    • Dobrou cenu? Neuhodil ses do hlavy? Tohle za ty penize koupi jenom blazen. Ostatne, prodeje jasne ukazuji, kdo je kralem konzoli a kdo paberkuje. Jinak za me PC FTW!

    • Podívej se hlupáčku, kolik stojí jen samotný 4K přehrávač a pak tu piš něco o drahém zboží.
      Buď bys měl začít chodit do práce nebo aspoň na brigádu, pak by si na to možná měl :-P

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).