Domů » Bleskovky » Xbox Black Friday: Levnější konzole a hry za poloviční ceny

Xbox Black Friday: Levnější konzole a hry za poloviční ceny

Microsoft si na Černý pátek připravil zajímavé slevové akce týkající se herní konzole Xbox One. Na Microsoft Store bude do 28. listopadu dostupná konzole Xbox One 500GB za 5 999 Kč a Xbox One 1TB za 6 999 Kč. Do vyprodání zásob bude v nabídce Alza balení konzole Xbox One S 500GB s hrou Minecraft za 7 990 Kč. V nabídce Progamingshop.sk (Supergamer.cz) balení konzole Xbox One 500GB se senzorem Kinect a třemi hrami včetně Just Dance 2017, Kinect Sports Rivals a Zoo Tycoon za 11 199 Kč (opět do vyprodání zásob).

U prodejce JRC najdete do 27. listopadu balení konzole Xbox One S Battlefield 1 za 7 990 Kč s 12 měsíčním Zlatým členstvím Xbox Live zdarma. V síti prodejen CZC bude do stejného data v prodeji konzole Xbox One 500GB Kinect se třemi hrami za 8 999 Kč.

xbox_one

Dále můžete využít slev na nákup nejrůznějších herních titulů, například Gears of War 4, Forza Horizon 3 a Recore. Slevy na Xbox hry můžete využít až do 28. listopadu. Se zlatým členstvím Xbox Live ušetříte ještě víc. Více informací o slevových akcích najdete na stránkách Microsoft Store nebo na stránkách příslušného prodejce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Narazil jsem na portál Slevové kódy, kde mají zajímavě zpracovaný Black Friday. Sleduji je již delší dobu a každý rok nabízí nové akce pro velké české e-shopy. Tady je příklad jak se dalo loni ušetřit v Datartu.
    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).