Domů » Bleskovky » Word Flow pro WP už není nejrychlejší klávesnice na světě, překonala ji Fleksy pro Android

Word Flow pro WP už není nejrychlejší klávesnice na světě, překonala ji Fleksy pro Android

18,19 sekund. Takový je současný rekordní čas nejrychleji napsané 160znakové textové zprávy, zaznamenaný v Guinessově knize rekordů, který vytvořil šestnáctiletý brazilský student Marcel Fernandes na telefonu Samsung Galaxy S4 pomocí klávesnice Fleksy. Vzal tak prvenství systémové klávesnici Word Flow pro Windows Phone, která se dosud mohla chlubit časem 18,44 sekund. Na jeho výkon se můžete podívat v následujícím videu.

Vítězství je o to cennější, že bylo dosaženo klasickým ťukáním do softwarových kláves a nikoliv za pomoci gest tažením prstu po klávesnici. Chcete-li mít nejrychlejší klávesnici na světě i ve svém telefonu, můžete si ji stáhnout zdarma z následujícího odkazu.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Mimochodem, pomalá není ani klávesnice v systému BlackBerry. Kolega Vojta Dalekorej ze serveru BlackBerryCzech.cz nedávno připravil video, ve kterém se mu 160znakový text v neoficiálním pokusu povedlo napsat za 14,65 vteřin, použil k tomu model Z30 (recenze).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments