Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Windows Phone Recovery Tool nově podporuje telefony HTC: Dočkají se brzy preview Windows 10?

Windows Phone Recovery Tool nově podporuje telefony HTC: Dočkají se brzy preview Windows 10?

Microsoft aktualizoval svůj nástroj Windows Phone Recovery Tool sloužící pro obnovu telefonů Lumia nahráním poslední oficiální verze firmwaru zařízení. To se může hodit například při neočekávaných problémech s telefonem či při návratu z Insider preview Windows 10 na předchozí verzi systému.

  

Tato aplikace pro systém Windows je dědictvím Microsoftu po finské Nokii, tudíž není divu, že dosud podporovala pouze telefony Lumia. Nová verze s číslovkou 2.0.3 ale přidává podporu i pro telefony HTC, tudíž je nově možné obnovit firmware u telefonů Windows Phone 8X a 8S by HTC. Microsoft již dříve potvrdil, že Insider Preview Windows 10 Mobile bude možné spustit i na telefonech konkurenčních výrobců, můžeme tedy předpokládat, že se díky oficiálnímu vypuštění „zadních vrátek“ již brzy dočkají majitelé zařízení HTC. Příští sestavení mobilních Windows 10 by mohlo být vypuštěno již tento týden. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel