Domů » Bleskovky » Windows Phone od LG se blíží: Podle AdDuplex bude mít 5“ HD displej

Windows Phone od LG se blíží: Podle AdDuplex bude mít 5“ HD displej

Ačkoliv se seznam partnerů Microsoftu pro výrobu telefonů se systémem Windows Phone po letošním World Mobile Congressu pořádně rozrostl, první vlaštovky vyletěly pouze z hnízd Nokie a méně známých výrobců. Značky jako Samsung, HTC nebo LG se zatím k představení svých Windows Phone modelů neosmělily (nepočítáme-li ATIV SE pro Verizon od Samsungu), poslední jmenovaný by však mohl přijít už brzy.

  
Dříve zveřejněný render telefonu LG s Windows Phone 8.1. Je to model D635? 

Reklamní síť AdDuplex, která pravidelně zveřejňuje podíly jednotlivých operačních systémů, konkrétních modelů atd., občas předčasně ve svých statistikách objeví prozatím nepředstavený telefon. Dnes se jedná právě o zařízení z dílen LG, které nese označení D635 a má na něm běžet operační systém Windows Phone 8.1. Telefon má mít 5“ displej o HD rozlišení (1280 × 720 pixelů).

 

Ostatní parametry bohužel nejsou známy, patrně se bude jednat o zástupce střední třídy, což rozhodně není na škodu, neboť ta je v řadě telefonů s Windows Phone 8.1 zoufale prázdná. Snad na nové LG nebudeme muset čekat dlouho.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. blept (neregistrovaný)

  At uz s tema monstrama jsou vsichni do haje…

  • Souhlas 5″ je pro pohodlne ivladani jednou rukou uz moc.

  • Pro me naopak jen houst a vitane, je to pro me idealni uhlopricka i co se ovladani tyce.

  • teo (neregistrovaný)

   Htcjirka, co nas po tebe..

  • V době kdy smartphony slouží jako multimedialní zařízení pro prohlížení webu, hraní her je tato velikost adekvátní. Na 3″ displeji toho moc neuvidíte a pochopil to snad už i Apple.

  • qwerty (neregistrovaný)

   htcjirka, bez si dal hrat s lumii 520

  • MadMax (neregistrovaný)

   A ty si běž hrát s 3310 lampo. Když máš ruce jak holka, tak se nediv, že ti jedna ruka nestačí mrzáčku :-)

   A jinak souhlas s HTCJIRKA… Vic strojů kolem 5″ ať je z čeho vybírat.

  • king125kg (neregistrovaný)

   Ty už choď do hája. Ak sa ti nepáčia, tak si ich nekupuj a kúp si 10cm dambfón. Lebo inak vôbec nechápem výhodu 3,5″ smartfónu. Čo sa na tom dá vlastne robiť? Film na tom nepozrieš, youtube tiež nie, web mizerne, hry mizerne… Aký to má vôbec zmysel? Zavolať, poslať sms, mail? To vie aj moja spostá nokia 6230i. Na to nepotrebuješ dotykový smartfón. Dnešné smartfóny sú skutočné pc – osobné počítače. Si to zober tak, že pred 50 rokmi sa počítač vošiel do jednej miestnosti a dnes sa mi zmestí na dlaň. To je brutálny pokrok nemyslíš?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).