Windows Phone od LG se blíží: Podle AdDuplex bude mít 5“ HD displej

Ačkoliv se seznam partnerů Microsoftu pro výrobu telefonů se systémem Windows Phone po letošním World Mobile Congressu pořádně rozrostl, první vlaštovky vyletěly pouze z hnízd Nokie a méně známých výrobců. Značky jako Samsung, HTC nebo LG se zatím k představení svých Windows Phone modelů neosmělily (nepočítáme-li ATIV SE pro Verizon od Samsungu), poslední jmenovaný by však mohl přijít už brzy.

  
Dříve zveřejněný render telefonu LG s Windows Phone 8.1. Je to model D635? 

Reklamní síť AdDuplex, která pravidelně zveřejňuje podíly jednotlivých operačních systémů, konkrétních modelů atd., občas předčasně ve svých statistikách objeví prozatím nepředstavený telefon. Dnes se jedná právě o zařízení z dílen LG, které nese označení D635 a má na něm běžet operační systém Windows Phone 8.1. Telefon má mít 5“ displej o HD rozlišení (1280 × 720 pixelů).

 

Ostatní parametry bohužel nejsou známy, patrně se bude jednat o zástupce střední třídy, což rozhodně není na škodu, neboť ta je v řadě telefonů s Windows Phone 8.1 zoufale prázdná. Snad na nové LG nebudeme muset čekat dlouho.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku