Sledujte nás na YouTube

Windows Phone bude umět vytvářet složky aplikací na hlavní obrazovce

Vytváření složek aplikací na domovské obrazovce systému Windows Phone bylo dosud možné pouze za pomoci aplikace Složka aplikací pro telefony Nokia Lumia nebo aplikace App Folder pro telefony značky Samsung. Toto použití bylo nicméně nepohodlné, pomalé a poněkud neintuitivní, to by se však mělo v budoucnu změnit.

Windows Phone 8.1 (Developer preview) na redakční Lumii 1020

 

Redaktoři serveru Nokia Power User objevili popis budoucí možnosti vytvářet složky aplikací nativně přímo v systému. Tato možnost má fungovat obdobně jako v systému iOS, složka se vytvoří tažením jedné dlaždice na druhou s následným pojmenováním. Zdali tato funkce přijde již ve finální verzi systému Windows Phone 8.1, nebo v některém z pozdějších GDR prozatím nevíme.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. smisekCZ (neregistrovaný)

  “Tato možnost má fungovat obdobně jako v systému iOS, složka se vytvoří tažením jedné dlaždice na druhou s následným pojmenováním.”

  Takhle to funguje i v Androidu.

 2. l0lz (neregistrovaný)

  co tato blbost robi vo WP?

  • Leoš Vyčichl (neregistrovaný)

   Proč blbost ? Přijde mi to jako docela užitečný nápad. Mohlo by to dost ušetřit místo na Start screen.

 3. Leoš Vyčichl (neregistrovaný)

  Jen doufám že to nebude jako App Folder od Samsungu, to bylo dost pomalé a design taky nebyl nic moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *