Domů » Bleskovky » Windows Phone bude umět vytvářet složky aplikací na hlavní obrazovce

Windows Phone bude umět vytvářet složky aplikací na hlavní obrazovce

Vytváření složek aplikací na domovské obrazovce systému Windows Phone bylo dosud možné pouze za pomoci aplikace Složka aplikací pro telefony Nokia Lumia nebo aplikace App Folder pro telefony značky Samsung. Toto použití bylo nicméně nepohodlné, pomalé a poněkud neintuitivní, to by se však mělo v budoucnu změnit.

Windows Phone 8.1 (Developer preview) na redakční Lumii 1020


 

Redaktoři serveru Nokia Power User objevili popis budoucí možnosti vytvářet složky aplikací nativně přímo v systému. Tato možnost má fungovat obdobně jako v systému iOS, složka se vytvoří tažením jedné dlaždice na druhou s následným pojmenováním. Zdali tato funkce přijde již ve finální verzi systému Windows Phone 8.1, nebo v některém z pozdějších GDR prozatím nevíme.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. smisekCZ (neregistrovaný)

  „Tato možnost má fungovat obdobně jako v systému iOS, složka se vytvoří tažením jedné dlaždice na druhou s následným pojmenováním.“

  Takhle to funguje i v Androidu.

 2. l0lz (neregistrovaný)

  co tato blbost robi vo WP?

  • Leoš Vyčichl (neregistrovaný)

   Proč blbost ? Přijde mi to jako docela užitečný nápad. Mohlo by to dost ušetřit místo na Start screen.

 3. Leoš Vyčichl (neregistrovaný)

  Jen doufám že to nebude jako App Folder od Samsungu, to bylo dost pomalé a design taky nebyl nic moc.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *