Domů » Bleskovky » Windows Phone 8.1 GDR2 má (konečně) udělat pořádek v nastavení

Windows Phone 8.1 GDR2 má (konečně) udělat pořádek v nastavení

První balíček vylepšení systému Windows Phone 8.1 je dostupný prozatím pouze v programu Developer Preview s tím, že vypuštěn má být až na podzim letošního roku, nicméně už nyní se hovoří o tom, co by mohl obsahovat příští update s označením GDR2. Zdroj serveru Nokia Power User potvrdil, že se uživatelé dočkají možnosti třídění položek v nastavení podle abecedy, přičemž má být dostupná možnost vyhledávání podobně jako v klasickém seznamu aplikací.

 

Dalšími chystanými novinkami mají být přepínač mobilních dat v centru akcí a rozšíření Cortany do dalších regionů (stále však v Alpha verzi). Aktualizace GDR2 by se měla objevit v programu Developer Preview v říjnu, nicméně je i možné že dorazí dříve. V benchmarku WP Bench se totiž začala objevovat zařízení se systémem ve verzi 8.15.12375.0, což je poměrně velký nárůst oproti verzi WP8.1 GDR1, která nese číslo 8.10.14157.200. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
102 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments