Windows Phone 8.1 a firmware Cyan expandují: Dalšími aktualizovanými modely jsou Nokia Lumia 1020, 720 a 520

Aktualizováno 8. srpna, 14:15

Pokud jste majitelé telefonu Nokia Lumia 1020, 720 nebo 520 a dosud jste nepodlehli nutkání nainstalovat si systém Windows Phone 8.1 z programu Developer Preview, máme pro vás dobrou zprávu: Počínaje včerejším dnem získávají tyto modely oficiální update na Windows Phone 8.1 společně s nejnovějším firmwarem Lumia Cyan.

  

Aktualizace je vypouštěna pro Lumie 1020, 720 a 520 z většiny světových distribucí, podle komentářů v našem diskuzním fóru se týká i většiny přístrojů z českého a slovenského původu. Dostupnost pro své zařízení si můžete zkontrolovat na aktualizovaném webu Nokie. Pokud vám nebyla aktualizace nabídnuta, můžete ji ručně vyvolat v nastavení – aktualizace telefonu – zkontrolovat aktualizace. Během více než hodinové instalace si můžete přečíst, jaké novinky pro vás systém Windows Phone 8.1 a firmware Lumia Cyan přinese.

 

Bohužel aktualizace není dle komentářů v našem fóru dostupná pro majitele výše zmíněných modelů, kteří mají na svých telefonech nainstalován systém Windows Phone z programu Developer Preview. Ti zřejmě budou muset v rozporu s předchozími informacemi, které podpořilo několik souhlasných komentářů, downgradovat systém na verzi 8 pomocí softwaru Nokia Software Recovery Tool nebo vyčkat, zdali Microsoft nevydá opravu tohoto problému.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku