Windows 8.1 Update 2 dorazí 12. srpna: Změny mají být kosmetické

Jarní balíček aktualizací systému Windows 8.1 přinesl především širší podporu myši v moderním prostředí a bližší propojení obou prostředí. V Redmondu již údajně dokončili práce na druhém aktualizačním balíčku, který pravděpodobně ponese název Update 2 a do světa má být podle ruského serveru PCPortal vypuštěn už příští „záplatovací“ úterý.

  

To připadá tradičně na druhé úterý v měsíci, v měsíci srpnu to bude dvanáctý den. Ve srovnání s Update 1 se má jednat o menší aktualizaci, která přinese zejména vylepšení stability a pár minoritních funkcí. Je však možné, že nás Microsoft ještě překvapí a přidá více funkcí, než uvádí výše uvedený obrázek z ruského zdroje, který obsahuje pouze informace o drobných změnách v ruské klávesnici, systémovém fontu a změně symbolu rublu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku