Domů » Bleskovky » Windows 8.1 Update 1 je hotov a lze jej neoficiálně stáhnout přímo ze serverů Microsoftu

Windows 8.1 Update 1 je hotov a lze jej neoficiálně stáhnout přímo ze serverů Microsoftu

Před třemi dny údajně vstoupila jarní aktualizace systému Windows 8.1, která má být představena na dubnové vývojářské konferenci Microsoft Build a vypuštěna 8. dubna prostřednictvím Windows Update, do fáze RTM (Release to Manufacturing). Nedočkavci si můžou tento update stáhnout již dnes a to díky odhalení instalačních balíčků přímo na stránkách Windows Update od Microsoftu.

 

Celkem se jedná o šest aktualizačních souborů, které jsou patrně určeny interním zaměstnancům společnosti Microsoft pro vnitřní testování, soubory označené hvězdičkou jsou nepovinné, doporučujeme je instalovat v následujícím pořadí:


Většina změn obsažených v této aktualizaci byla známá již dříve, jedná se především o užší propojení prostředí desktopu s prostředím Modern UI pro snadnější ovládání myší a snížení hardwarových nároků (nově 1 GB RAM a 16 GB paměti) systému Windows zejména pro levnější tablety.

 

Pokud se rozhodnete instalovat aktualizaci s předstihem, Smartmania.cz neručí za případně chyby a škody způsobené v systému Windows a pro zaručení stoprocentní funkčnosti doporučujeme vydržet s instalací do oficiálního uvedení, které proběhne 8. dubna.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Borec (neregistrovaný)
Anonym
Borec (neregistrovaný)

Ta vlastní aktualizace – 64bit tam není, má někdo alternativní link ? A ten •*KB2938439 má proč tu hvězdičku vepředu ?

Jakub Karásek
Anonym
Jakub Karásek

Microsoft již z těchto odkazů soubory ke stažení stáhl, na internetu se však objevily jejich kopie

p.a.Ť.o (neregistrovaný)
Anonym
p.a.Ť.o (neregistrovaný)

s hvězdičkou jsou doplňkové aktualizace, které se nemusí instaloval (viz. zdroj v angličtině)

CageJ
Uživatel
CageJ

na WPCentral su linky …