Windows 10 už má přes milion uživatelů, další Technical preview build vyjde brzy

Microsoft se pochlubil, že aktuální Technical preview verzi systému Windows 10 používá více než jeden milion aktivních uživatelů. Už brzy bychom se měli dočkat vydání dalšího sestavení nové verze systému, což je poměrně překvapivá zpráva, jelikož původně se počítalo až s vydáním Consumer preview, které mělo vyjít na začátku příštího roku. Vypadá to ale, že Microsoft se rozhodl změnit strategii a aktualizace pro Technical preview bude vydávat mnohem častěji, což určitě potěší řadu uživatelů a testerů.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Pepa (neregistrovaný)

  Jelikož se zprávy o nových Windows množí jako zprávy o Applu, čekám, že MS svoji strategii bere konečně vážně a správně.

  Protože o čem se mluví, to lidi zajímá… I kdyby se jednalo o nesmysly…

  Jinak vítaný krok, vydat další aktualizaci. MS musí reagovat ihned, vycházet lidem, firmám či partnerům vstříc, jinak brzy pohřbí sami sebe.

 2. Peete (neregistrovaný)

  Čísla nic neznamenají. Tedy aspoň se to tady stále až nechutně opakuje nebo, že by to snad platilo jen, když se to někomu u něčeho hodí, hmm :-)

 3. Honza (neregistrovaný)

  Já bych řekl, že čísla přece jen něco znamenají a to minimálně zájem o W10. Jaké jsou kvality zatím těžko říci a hlavně na tom ani tak moc vzhledem k tak rané verzi nezáleží. Jde spíše o zpětnou vazbu a o to jak se se všemi problémy MS vypořádá při sjednocení na všechny zařízení ve finální verzi.

  • Pepa (neregistrovaný)

   Honza:Tak tak.

   Jde zatím jen o čísla, ale ta pro dnešní svět znamenají mnoho. Nejen pro MS. Bez čísel nejsou ani peníze… MS potřebuje nakopnout a zvýšit zájem u lidí, zvýšit počet zákazníků a udržet staré = čísla… Potřebuje zpětnou vazbu od co největšího počtu lidí = čísla. Potřebuje systém vyladit a mít ze všech možnách strojů co nejvíce dat = čísla…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *