Domů » Bleskovky » Windows 10 už letos žádný velký update nedostanou, příští rok přijdou rovnou dva

Windows 10 už letos žádný velký update nedostanou, příští rok přijdou rovnou dva

Systém Windows 10 se dosud dočkal dvou velkých aktualizací – jedna přišla loni na podzim, druhá tento týden jako oslava prvního výročí tohoto systému. Oba updaty do systému přinesly zástup nových funkcí a vylepšení, přičemž v Redmondu připravují další novinky; letos se jich ale nedočkáme.

windows10

Microsoft na svém blogu potvrdil, že výroční update byl pro letošní rok poslední velkou aktualizací, která do systému přináší nové funkce. Další velké aktualizace jsou očekávány v roce 2017, a to rovnou dvě. Podle spekulací by první z nich měla přijít někdy na jaře v době konání tradiční vývojářské konference Microsoft Build, druhá patrně někdy na podzim. Do té doby bude systém dostávat klasické kumulativní aktualizace, obsahující záplaty a opravy chyb. Novinky z příštích verzí systému si tradičně budou moci s předstihem vyzkoušet uživatelé zapojení do Insider programu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments