Domů » Bleskovky » Windows 10 TP dostává záplaty: Sestavení 9879 je nyní dostupné pro všechny

Windows 10 TP dostává záplaty: Sestavení 9879 je nyní dostupné pro všechny

Před čtrnácti dny Microsoft uvolnil poslední sestavení technického preview systému Windows 10 (9879) pro letošní rok, stáhnout si jej však mohli pouze ti, kteří mají v nastavení aktivované zrychlené zjišťování aktualizací (tzv. Fast ring). V tomto buildu však bylo nalezeno několik chyb, proto bylo vydání aktualizace ve Slow ringu, tedy ve výchozím nastavení systému, odloženo.

  
Změnu rychlosti aktualizací lze najít v nastavení počítače – Preview builds

Microsoft již veškeré chyby opravil a tak si mohou sestavení 9879, o jehož změnách se můžete dočíst v našem článku, stáhnout všichni účastníci Insider programu. Zároveň byly vydány nové ISO obrazy pro ty, kteří nové verze technického preview Windows 10 neinstalují skrze Windows Update. Stáhnout si je můžete z tohoto odkazu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).