Domů » Bleskovky » Threshold 2: První velký update Windows 10 má přijít za dva týdny

Threshold 2: První velký update Windows 10 má přijít za dva týdny

Windows 10 jsou tu s námi již téměř čtvrt roku, a v Redmondu neustále pracují na jejich vylepšování. Přeci jen v červencovém sestavení pro veřejnost spousta slíbených věcí chyběla, a ne všechno fungovalo zcela korektně. Desítky jsou ale kontinuálně aktualizovány a neustále se učí nové funkce ruku v ruce s ubýváním chyb a grafických nedodělků.

  

Letošní podzim má navíc přinést první velkou aktualizaci s kódovým označením Threshold 2, která opět posune Windows 10 o krok dál. Podle aktuálních zpráv přijde tento update 2. listopadu, tedy za necelé dva týdny. Většina obsažených novinek je již známá Insiderům, kteří dostávají sestavení s novými funkcemi s předstihem.

  

Threshold 2 má například obsahovat integraci komunikátoru Skype v rámci tří aplikací Messaging, Phone a Skype Video, další novinkou bude dlouho očekávána možnost instalovat aplikace na paměťovou kartu, do hry se vrátí barevná záhlaví oken, prohlížeč Microsoft Edge se naučí synchronizovat oblíbené položky, a tabletový režim se naučí lépe pracovat s aplikacemi v multitaskingu.

 

Kromě toho bude možné Windows 10 Threshold 2 instalovat s produktovým číslem k Windows 7, 8 nebo 8.1, což instalaci značně usnadní. Threshold 2 se bude distribuovat jako kumulativní aktualizace skrze službu Windows Update.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. xxx (neregistrovaný)

    Konečně zmizne to hnusné bílé záhlaví. Ale stejně mám rád Aero a tak budu desítky nechávat na testovacím NTB.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).