Domů » Bleskovky » Windows 10 Spring Creators Update bude uvolněn až v příštím měsíci

Windows 10 Spring Creators Update bude uvolněn až v příštím měsíci

Microsoft v těchto dnech dokončuje práce na velké jarní aktualizaci Windows 10, která se bude nazývat Spring Creators Update. Nová verze systému ponese číslo 1803, což jsou čísla znamenající rok a měsíc podepsání finální verze, v březnu však update nakonec uvolněn nebude.

Windows 10 Insider preview

Microsoft potvrdil, že plánuje aktualizaci vypustit počátkem dubna a bude ji podporovat 18 měsíců, tedy stejně dlouho, jako předchozí verze. Insideři si mohou mezitím stáhnout nové sestavení s číslem 17120, které přináší několik drobností ve funkci Windows Defender Application Guard (WDAG), což ocení zejména správci počítačových sítí.

Na žádné jiné novinky nedošlo, Microsoft v těchto týdnech ladí současnou podobu systému k „dokonalosti“, koneckonců minulé i toto sestavení nemá v oficiálním blogu Microsoftu uvedené žádné známé chyby. Minulé sestavení s číslem 17115 dokonce vyšlo v pomalém kruhu aktualizací a Microsoft také zveřejnil jeho ISO soubory pro samostatnou instalaci. Ke stažení je na těchto stránkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Tak copak zase přestane fungovat? Co se zase přepne do angličtiny a bude se čekát půl roku na opravu?
  A hlavně, co to pro běžného uživatele přinese pozitivního?

  • Tak pro debílky antiMS hatery se toho zase určitě najde spousta, a kdyby se nenašlo, tak oni si něco vymyslí, že?

  • Upozornění na chyby je hate? Není snad pravda co jsem napsal?
   Mimochodem největší hate je tvůj příspěvek, protože je naprosto o ničem.
   Mimochodem, zrovna dneska mi volal jeden, že se mu OneDrive na webu přepl do angličtiny a nejde to přepnout. Kdepak asi MS udělal chybu? Nebo začátkem března MS vydal aktualizací, která kromě jiného odebrala ovladače ale jaksi už nevyvolala instalaci nových, což mělo za následek třeba nefunkční myši a klávesnice, to podle tebe taky hate?

  • No jo, Kaja. Ten nikdy nezklame :-D

  • ach vy odbornici, to nemaju vydavat nove verzie ci co?

  • No jo Q. Ten aby sem neplacnul nejakou pitomost, kdyz naprosto nechape, o cem je rec. To prece nikdo ntvrdi ty joudo.

  • Problémom sa dá vyhnúť jednoducho. Nepoužívajte Windows a ani ostatné produkty od Microsoftu. To isté poraďte aj priateľom a známym. Nebudú vás otravovať s problémami napríklad s Onedrive.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).