Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Windows 10 povyšují na novou verzi, na konci měsíce budou hotové i univerzální Office

Windows 10 povyšují na novou verzi, na konci měsíce budou hotové i univerzální Office

Microsoft v minulém týdnu vydal tři nová sestavení systému Windows, nyní přidává další build s číslem 10166. Podle oficiálního blogu Microsoftu obsahuje především opravy chyb a drobná vylepšení, uživatelé z okolí Seattlu se navíc mohou nově zapojit do testování využívání placeného připojení k internetu v rámci nové aplikace Microsoft Wi-Fi.

   

Systém Windows 10 se měl tento týden dočkat verze RTM, která je prakticky považována za finální a bývá odeslána partnerům a výrobcům zařízení, nakonec však byl podle zdrojů serveru Neowin tento termín odložen na polovinu příštího týdne. Oficiální vypuštění ostré verze dne 29. července však ohroženo být nemá. V tento mají být rovněž dokončeny práce na univerzálních aplikacích Office, které bude možné stáhnout z Windows Store. Desktopová Office 2016 mají přijít později v tomto roce.Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jaroslavii
Uživatel
jaroslavii

Tesime se. Windows 10 bude pecka. Kockopes bude idealem, kazdy si vybere. :-)

jaroslavii
Uživatel
jaroslavii

A hlavne, pro nas poctivce, kteri vlastnime oficialni W8.1 bude zdarma!

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

Aj pre poctivcov s W7 a W8 bude zadarmo

Kapparzo (neregistrovaný)
Anonym
Kapparzo (neregistrovaný)

Bude pro „všechny“ i pro ty kteří jsou v insider preview.

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Paráda, už to pěkně finisuje a ve spojeni s mobilními Windows bezkonkurencni a propojeny systém, jaky nenabizi zadna konkurence.

milennium
Uživatel
milennium

Na to „bezkonkurenční propojený systém“ si ještě nějaký čas počkáš :-)

Sandra
Uživatel
Sandra

Bezkonkurenční propojený systém tu je už od roku 2007, kdy Apple vydal první iPhone. Každopádně tohle bude druhý bezkonkurenční ekosystém, hlavně až konečně pochopí, že desktopové menu na tabletu se opravdu velmi špatně ovládá a ovládání vylepší. A taky až zprovozní Music & Videos i pro nás a nejlépe až bude konečně možné synchronizovat telefon s počítačem bezdrátově přes wifi a až vydají i vlastní hudební přehrávač. Musím každopádně uznat, že se snaží a že náskok Applu pomalinku dohánějí.

qw (neregistrovaný)
Anonym
qw (neregistrovaný)

proto na tabletu zapnu menu tabletove