Windows 10 povyšují na novou verzi, na konci měsíce budou hotové i univerzální Office

Microsoft v minulém týdnu vydal tři nová sestavení systému Windows, nyní přidává další build s číslem 10166. Podle oficiálního blogu Microsoftu obsahuje především opravy chyb a drobná vylepšení, uživatelé z okolí Seattlu se navíc mohou nově zapojit do testování využívání placeného připojení k internetu v rámci nové aplikace Microsoft Wi-Fi.

   

Systém Windows 10 se měl tento týden dočkat verze RTM, která je prakticky považována za finální a bývá odeslána partnerům a výrobcům zařízení, nakonec však byl podle zdrojů serveru Neowin tento termín odložen na polovinu příštího týdne. Oficiální vypuštění ostré verze dne 29. července však ohroženo být nemá. V tento mají být rovněž dokončeny práce na univerzálních aplikacích Office, které bude možné stáhnout z Windows Store. Desktopová Office 2016 mají přijít později v tomto roce.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku