Domů » Bleskovky » Insideři dostávají první sestavení Windows 10 „Redstone“

Insideři dostávají první sestavení Windows 10 „Redstone“

Microsoft včera večer vydal první testovací sestavení Windows 10 od vypuštění velkého podzimního updatu (více informací). Nese číslo 11082 a kódové označení Threshold je nahrazeno názvem Redstone, což je také název jedné ze surovin ve hře Minecraft, která od loňského roku patří Microsoftu.

  

První verze Redstone prozatím nepřináší do Windows žádné velké změny, spíše se soustředí na zlepšování aktuální verze na základě zpětné vazby Insiderů. Microsoft také vylepšuje strukturu společného jádra systému pro všechny typy zařízení, na nichž Windows 10 běží. Redmondší také od ledna slibují rychlejší vydávání buildů v rámci rychlého kruhu aktualizací, což sebou ovšem ponese vyšší míru rizika chyb v preview systému; naštěstí je vždy možné přísun aktualizací zpomalit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments