Domů » Bleskovky » Windows 10 Mobile pro starší Lumie přijde zřejmě (snad už) příští týden

Windows 10 Mobile pro starší Lumie přijde zřejmě (snad už) příští týden

Microsoft v tomto týdnu vydal nové sestavení systému Winodws 10 Mobile pro Insidery s číslem 10586.122 (více informací), přičemž všechny indicie naznačují, že by se konečně mohlo jednat o verzi, kterou dostanou i starší Lumie. Aktualizaci těchto modelů očekáváme již od konce loňského roku; aktuální zprávy dávají naději, že update bude zahájen v průběhu příštího týdne.

lumia

Shodla se na tom zastoupení operátora Vodafone v Austrálii a v Itálii. Australská pobočka již údajně dokončila testování systému a aktuálně vytváří plán jeho vypouštění, italské zastoupení již svůj plán zveřejnilo na svém diskuzním fóru.

lumiaupdate

Update má přijít na Lumie 1520, 930, 830, 735, 635 a 535 od 7. do 13. března. Paradoxně mezi uvedenými modely chybí Lumia 640 (XL), který jsme v první vlně očekávali. Snad tedy nedojde k žádným dalším odkladům a desítky pro starší modely příští týden skutečně dorazí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments