Domů » Bleskovky » Windows 10 Mobile možná nabídnou nativní podporu pro nahrávání hovorů

Windows 10 Mobile možná nabídnou nativní podporu pro nahrávání hovorů

Ve Windows Phone 8.1 nebylo možné nahrávat telefonní hovory, ale je možné, že se této funkce dočkáme v chystaných „desítkách“ pro mobilní zařízení. V posledním uvolněném buildu 10149 operačního systému Windows 10 Mobile se totiž po boku adresářů Documents, Downlods, Music, Pictures, Videos a Ringtones objevila také složka Recorded Calls.


V posledním buildu systému Windows 10 Mobile se objevila složka pro nahrané hovory

Aplikace Voice Recorder rovněž nově vyžaduje oprávnění pro přístup do složky Recorded Calls. Je tedy docela možné, že se ve finální verzi systému nativní podpory pro nahrávání telefonních hovorů skutečně dočkáme. Ostatně uživatelé po této funkci volali dlouhou dobu a bylo by příjemné, kdyby jejich přání byla vyslyšena.


Voice Recorder nově vyžaduje přístup do složky pro nahrané hovory

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. Jestli je to pravda, tak je to bomba!

  • Nedávno to někdo řešil na fóru mm… Módi a jiní tupci(samozřejmě fanatici) vysvětlili, že to MS nezpřístupní úmyslně a že je to opravdu dobře ohledně soukromí uživatelů a že jim to pochopitelně nechybí, že je to zbytečnost…

   Já to popravdě použil cca. 3x v životě-ale nejde o to jestli jenom 3x, ale o to, že použil. Používám Android i WP a popravdě si stále stojím zatím, že komunita okolo WP je ta nejhorší ze všech viz i tady ti uvztekaní fakani :D Naopak to chválím a zase se W(P) stane více smart a bude o něco méně omezovat, ale cesta je to dlouhá, ikdyž je to pořád mladý os :D

  • borix (neregistrovaný)

   Peete: Souhlasím s tím, že jakákoli možnost dalších funkcí je vítaná. Jestli to pak člověk využije, je na něm. Na druhou stranu bych řekl, že v současné době jsou komunity okolo WP, Androidu a iOS naprosto srovnatelné. Pověst všem kazí jen určité procento největších hlupáků, kteří jsou nejvíc vidět.

 2. No, začína to vyzerať zaujímavo. Pokiaľ je informácia, že od júla sa začne postupne vývojový tím presúvať z vývoja desktopu na Mobile, do jesene snáď vyvinú (konečne) nekompromisný OS. Súdiac podľa kvality ostatného TP, budeme sa mať na čo tešiť.

  • Martin Alexandr

   Ono ten novy build me prijde celkem hodne stabilní i rychlý :) kdyz to pujde tak dal bude to skvělý :) a co se tyče toho nahrávání hovoru, ja osobně to asi nevyužijí ale člověk nevi, a hlavne v jaké kvalitě to nahraje a jak to bude velký atd.., jaké omezeni a další

  • kraken (neregistrovaný)

   Tak mne zasa až tak stabilný a rýchly nepripadal. Ale je pravda že nemožem porovnať z predchádzajúcich buildov

  • Tak Boh vie čo to nieje, ale ano, od predchádzajúcich buildov je to lepšie

  • fuckin perfect (neregistrovaný)

   nekompromisný OS? kopia androidu

  • Honza (neregistrovaný)

   Fuckin perfect, on neříkal nejzabugovanější, nejpomalejší, nejvíc šmírující uživatele, bez funkčních aktualizací a bez smysluplného vývoje… Takže tvá „rada“ je hloupá nejméně tak, jako ty sám…

 3. tomas (neregistrovaný)

  konecne.

 4. Konečně po letech bude možné zase nahrávat hovory. Však se mi to několikrát hodilo a teď mi to hodně chybí.

 5. Vzhledem k mnozstvi smejdu, co neustale volaji, aby cloveka obrali, to vidim jako velmi pozitivni krok. Nejlepe, kdyby to umely vsechny platformy uz z vyroby.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).