Domů » Bleskovky » Insider preview Windows 10 Mobile povyšuje na novou verzi, číslo sestavení se nemění

Insider preview Windows 10 Mobile povyšuje na novou verzi, číslo sestavení se nemění

Microsoft vydal nové sestavení mobilních Windows 10 pro Insidery zapojené do rychlého i pomalého kruhu aktualizací. Nejedná se však o první verzi po vydání „finálního“ sestavení s číslem 10586, ale pouze o lépe vyladěný poslední build. Jeho nejnovější verze nese stejné číslo, změnily se pouze číslice za desetinnou čárkou.

  

Sestavení 10586.29 má zejména odstraňovat chyby v systému a zlepšovat zabezpečení. Na zařízeních s menší kapacitou vnitřní paměti má být hladší proces aktualizace, vylepšená je zpětná kompatibilita starších aplikací napsaných v Silverlightu. Prohlížeč Microsoft Edge bude po updatu stabilnější a lépe má fungovat automatické doplňování a editování adres v adresním řádku. Stabilnější má být i Bluetooth, a také byly odstraněny problémy při přepínání profilů SIM karet na dual SIM zařízeních.

  

Dá se předpokládat, že novinky v tomto sestavení se rychle promítnou i do ostré verze systému, se kterou přicházejí na trh nové Lumie 950, 950 XL a 550. Ty bude ostatně možné již od příštího týdne nově zapojit do programu Windows Insider, společně s telefonem LG Lancet. Pro možnost návratu na Windows Phone 8.1 u těchto telefonů navíc bude aktualizována aplikace Windows Device Recovery Tool.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments