Domů » Bleskovky » Insideři dostávají první letošní sestavení Windows 10 Mobile

Insideři dostávají první letošní sestavení Windows 10 Mobile

Systém Windows 10 Mobile je prozatím dostupný pouze pro smartphony, které s ním byly představeny, starší Lumie by jej měly začít dostávat v následujících dvou týdnech (více informací). Jeho nejnovější testovací verze je pro starší modely dostupná v programu Insider, který pokračuje i po vydání veřejné verze systému, a právě vychází jeho první letošní sestavení s číslem 10.0.10586.63.

   

Pokud jste se těšili na nové funkce, které budou součástí chystaného updatu Redstone, musíme vás zklamat. V Microsoftu stále ladí současnou veřejnou verzi, která stále vykazuje nedostatky, a toto sestavení některé z nich opravuje. Vylepšena byla výdrž baterie při používání funkce Windows Hello, přepínače v nastavení mají být spolehlivější, fungovat má turn by turn navigace přes Bluetooth a náramek Microsoft Band má lépe spolupracovat s Cortanou. Také byla vylepšena stabilita a celková výdrž baterie. 

Nové sestavení je prozatím dostupné pouze v rychlém kruhu aktualizací, brzy by však mohlo být uvolněno veřejně jako kumulativní aktualizace skrze Windows Update.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments