Windows 10 Mobile dostávají nové Insider preview: Přibývá nový kruh aktualizací

Microsoft před několika okamžiky uvolnil pro Insidery nové sestavení Windows 10 Mobile s číslem 10586.107. Očekávali jsme, že nový mobilní build bude dostupný veřejně, avšak Microsoft radši vyčká na zpětnou vazbu od Insiderů. Aktualizace do systému nepřidává žádné novinky, pouze opravuje některé chyby z předchozích sestavení.

457253-hands-on-windows-10-for-phones

Již by nemělo docházet k mizení dlaždic na domovské obrazovce, u vybraných jazyků byl vylepšen hlasový předčítač a také by nemělo docházet k problémům při resetu zařízení zašifrovaných přes BitLocker.

wp_ss_20160210_0001

Microsoft také přidává do hry nový kruh aktualizací pro ty, co chtějí riskovat co možná nejméně. Mobilní Windows se v programu Insider Preview brzy přehoupnou z větvě Threshold do větve Redstone, u které můžeme především v počátku počítat s nestabilitou. K aktuálním kruhům Fast a Slow tak přibývá kruh s názvem Release Preview, který bude systém udržovat na aktuální větvi, avšak bude přednostně dostávat aktualizace přichystané na ostré vydání.  Nový kruh se týká jak mobilní, tak tabletové a počítačové verze Windows 10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

  1. ... (neregistrovaný)

    Absolútne neviem čo zmenili okrem fontu, keď je tam toľko chýb ktoré užívateľa maximálne vytáčajú -_-

  2. M.BoBo (neregistrovaný)

    Když jsme u těch novych verzi OS, tak Apple vydal veřejnou betu iOS 9.3 beta 3. Jeste o tom nikde nepíšou, tak jsem cca hodinu zpátky vyzkoušel, našlo update, nahodil a zase vše šlape jak ma:)

  3. A problém so zavináčom je tam stále! Gratulujem neschopákom z MS!

  4. Kuba (neregistrovaný)

    Systém se stabilizoval, aplikace reaguji a otvírají se lépe, načtení karty téměř okamžitě a hlášky Obnovuji apod. mizejí. Lumia 735.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel