Domů » Bleskovky » Windows 10 Mobile dostávají nové Insider preview: Přibývá nový kruh aktualizací

Windows 10 Mobile dostávají nové Insider preview: Přibývá nový kruh aktualizací

Microsoft před několika okamžiky uvolnil pro Insidery nové sestavení Windows 10 Mobile s číslem 10586.107. Očekávali jsme, že nový mobilní build bude dostupný veřejně, avšak Microsoft radši vyčká na zpětnou vazbu od Insiderů. Aktualizace do systému nepřidává žádné novinky, pouze opravuje některé chyby z předchozích sestavení.

457253-hands-on-windows-10-for-phones

Již by nemělo docházet k mizení dlaždic na domovské obrazovce, u vybraných jazyků byl vylepšen hlasový předčítač a také by nemělo docházet k problémům při resetu zařízení zašifrovaných přes BitLocker.

wp_ss_20160210_0001

Microsoft také přidává do hry nový kruh aktualizací pro ty, co chtějí riskovat co možná nejméně. Mobilní Windows se v programu Insider Preview brzy přehoupnou z větvě Threshold do větve Redstone, u které můžeme především v počátku počítat s nestabilitou. K aktuálním kruhům Fast a Slow tak přibývá kruh s názvem Release Preview, který bude systém udržovat na aktuální větvi, avšak bude přednostně dostávat aktualizace přichystané na ostré vydání.  Nový kruh se týká jak mobilní, tak tabletové a počítačové verze Windows 10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments