Domů » Bleskovky » Polský Orange odhalil termíny uvolnění Windows 10 Mobile pro současné Lumie

Polský Orange odhalil termíny uvolnění Windows 10 Mobile pro současné Lumie

Microsoft údajně v minulém týdnu zaslal prvním operátorům systém Windows 10 Mobile (více informací), aby mohli začít s jeho testováním a úpravami pro budoucí vypuštění aktualizace pro stávající telefony s Windows Phone 8.1. O tom, že byly mobilní desítky „dokončeny“, informuje na svém Twitteru člen vývojářského týmu Windows 10 Mobile vystupující pod nickem @Farshad

 

Operátor Orange dokonce v Polsku uveřejnil předpokládané termíny vypuštění aktualizace pro vybrané telefony Nokia/Microsoft Lumia. Podle očekávání má update probíhat ve vlnách, přičemž ta první se má rozběhnout v polovině prosince. Aktualizovány v ní mají být následující telefony:

  • Lumia 630, 635, 640, 735 a 830

Druhá vlna má přijít příští rok začátkem února, kdy se mají desítek dočkat telefony:

  • Lumia 520, 532, 625, 720, 820, 920, 925, 930, 1020 a 1320

Na stránkách polského Orange mají své produktové karty i modely Lumia 530 a 1520, u nich však žádné předpokládané datum updatu uvedeno není.

 

Upozorňujeme, že se dostupnost aktualizací bude lišit v závislosti na modelu telefonu, distribuce a mobilním operátorovi. Tento seznam však může naznačit, které Lumie se zřejmě globálně dočkají aktualizace jako první, a které si na update počkají do příštího roku. Již tento čtvrtek by nicméně mohli „konečné“ sestavení dostat Insideři. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *