Domů » Bleskovky » Windows 10 Game Jam: Pozvánka na konferenci a herní hackaton

Windows 10 Game Jam: Pozvánka na konferenci a herní hackaton

Zajímá vás vývoj her nebo aplikací pro smartphony a tablety? Přijďte si jej vyzkoušet na víkendový hackathon, který se koná 16. a 17. května 2015 v Praze a v Brně. Během akce budete mít možnost shlédnout i mnoho zajímavých přednášek, například o novinkách z konference Build, o vývoji aplikací pro Arduino, novinkách ve Windows 10, o programování pro Microsoft Band nebo Xbox One. 

V Praze se akce koná v sále Aquarius v české pobočce Microsoftu (Vyskočilova 1461/2a), v Brně pak v prostorách Impact HUBu (Cyrilská 7). Začátek akce je v sobotu v 9:00, vyhlášení vítězů v kategorii Nejlepší hra a Nejlepší aplikace bude v neděli v 17:00. 

Pro účast na akci je třeba se zaregistrovat – detaily a program najdete na stránce akce. Pokud se chcete zúčastnit hackathonu, vezměte si s sebou vlastní notebook s nainstalovanými Windows 10 a Visual Studiem 2015.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).