Domů » Bleskovky » Windows 10 dostanou černý hlavní panel a bílé systémové ikony

Windows 10 dostanou černý hlavní panel a bílé systémové ikony

S blížícím se 21. lednem unikají na internet obrázky z novějších sestavení Windows 10, než jsou dostupná pro uživatele zaregistrované do Insider programu. Díky tomu jsme měli v týdnu možnost podívat se na první obrázky chystaného internetového prohlížeče Spartan, nyní si můžeme prohlédnout redesign hlavního panelu.

  

Podle obrázků ze serveru CNBeta bude možné zvolit (mimo jiné) černé systémové téma, které se projeví i na hlavním panelu a vyniknou tak nové systémové ikony, které budou po vzoru Windows Phone tvořeny pouze bílou barvou. Po spuštění aplikace se čtverec pod ikonou podbarví a připomíná tak dlaždice; je tedy možné, že v příštích sestaveních budou moci některé aplikace v hlavním panelu notifikovat o počtu zmeškaných událostí.


  

Na snímcích se objevuje prohlížeč Spartan, ačkoliv v hlavním panelu je zvýrazněna ikona Internet Exploreru. Kódové označení Spartan tak může ukrývat nový Internet Explorer 12, byť postavený zcela na zelené louce. Více se snad dozvíme již za necelé dva týdny.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Ach jo…

l0lz
Uživatel
l0lz

dosť oničom. tí brigádnici by mali ísť preč

Arnie (neregistrovaný)
Anonym
Arnie (neregistrovaný)

Já teda nevím, na co jsme vynalezli barevné TV a jiné zobrazovací zařízení. Sice je to takhle lépe čitelné (kontrastní), ale jako výchozí volbu bych to nechtěl.

Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Jo, sice je to kontrastní, ale ve směsy dalších podobných ikon je to právě naopak hůře čitelné. Už teď když se na to podíváš, tak na první pohled 3 obdélníky a 2 podobné ikony (start+store).

jirxu
Uživatel
jirxu

směsy….:D lol no comment….

Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Stane se… :)

jirxu
Uživatel
jirxu

Stane…sorry za flamoidni koment…nemohl sem odolat