Cena:

Windows 10 budou dostávat dvě velké aktualizace ročně. Víme, kdy přijde ta příští

Jarní aktualizace Windows 10 nazvaná Creators Update je za námi, z uniklé roadmapy Microsoftu již však víme, že letos přijde ještě jeden velký update. Zatímco dosud bylo vydávání nových verzí systému víceméně náhodné, v Redmondu nyní chtějí zavést do aktualizování pravidelnost, zejména proto, aby usnadnili práci IT oddělení velkých firem. Velké balíky updatů mají přicházet vždy v březnu a v září, a to jak pro Windows 10, tak pro aplikace Microsoft Office, každá nová verze si pak vyslouží 18měsíční podporu.

mypeople2

Pravidelné aktualizace by měly přicházet již od letošního roku, proto máme očekávat dokončení té příští někdy v září, vypuštění je pak naplánováno na říjen. Update prozatím nazvaný jako Redstone 3 má přinést několik funkcí, které se do Creators Updatu nevešly, a kromě toho přinese nový designový jazyk Neon a podporu ARMových čipsetů.Nepřehlédněte

Vyzkoušeli jsme Windows 10 Creators Update (velký přehled novinek)

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.