Sledujte nás na YouTube

Windows 10 používá více než 110 milionů uživatelů, Facebook chystá oficiální univerzální aplikace

Tisková konference Microsoftu začala obligátně několika čísly, která se týkají systému Windows 10. Od konce letošního července si jej nainstalovalo 110 milionů uživatelů po celém světě, Microsoft zejména těší větší zájem o obchod aplikací Microsoft Store. Ten již zaznamenal 1,2 miliard návštěv, a denně do něj přibývají nové a nové aplikace.

  

Aktivní podporu Windows 10 chystá Facebook, ten připravuje univerzální Windows aplikace Facebook, Messenger i Instagram pro Windows 10 (Mobile). Novou aplikaci dostane i Uber, bohužel na spekulovaný Google a jeho aplikace nedošlo. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. uni (neregistrovaný)

    Skutečně jde o uživatele nebo jen instalací? Já jen, že jen skrze mě proteklo tak 4-5 instalací, ale uživatelé tak dva (min. s MS účtem):)

  2. Martin P. (neregistrovaný)

    Představení Google aplikací na MS akci by bylo hodně zvláštní. Osobně to beru tak že bude představeno zvlášť. Apple taky nepozval ani Google ani MS na představování nového iOS ikdyž aplikace jak Google tak MS na iPhony a iPady jsou.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *