Sledujte nás na YouTube

WhatsApp pro Windows Phone dostane archivaci zpráv a zasílání GPS souřadnic

Vývoj aplikace WhatsApp pro Windows Phone jde kupředu velmi pomalu, vývojáři a překladatelé nicméně pracují na změnách, které by se měly v příští verzi objevit. V diskuzi italského webu Nokioteca.net se objevil příspěvek, který odhaluje několik novinek na základě jejich popisu k přeložení.

  

Přijít by měla možnost archivovat jednotlivé konverzace pro rychlejší načítání a práci aplikace. Tyto texty nebudou smazány a bude je možné kdykoliv z archivu obnovit. Druhá změna se týká možnosti zaslat GPS polohu, nikolik však aktuální (to aplikace již umí), ale ručně zadanou. Tato funkce se může hodit například pro plánování srazů nebo pro navigaci druhé osoby na konkrétní místo.

 

Snad vývojářskému týmu nebude implementace nových funkcí trvat dlouho, poslední verzi WhatsAppu pro jednotlivé platformy si můžete stáhnout z následujících odkazů.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Jan K (neregistrovaný)

    Nemuzu si pomoct, ale Nokia a WP proste jedou!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *