WhatsApp pro Windows Phone dostane archivaci zpráv a zasílání GPS souřadnic

Vývoj aplikace WhatsApp pro Windows Phone jde kupředu velmi pomalu, vývojáři a překladatelé nicméně pracují na změnách, které by se měly v příští verzi objevit. V diskuzi italského webu Nokioteca.net se objevil příspěvek, který odhaluje několik novinek na základě jejich popisu k přeložení.

  

Přijít by měla možnost archivovat jednotlivé konverzace pro rychlejší načítání a práci aplikace. Tyto texty nebudou smazány a bude je možné kdykoliv z archivu obnovit. Druhá změna se týká možnosti zaslat GPS polohu, nikolik však aktuální (to aplikace již umí), ale ručně zadanou. Tato funkce se může hodit například pro plánování srazů nebo pro navigaci druhé osoby na konkrétní místo.

 

Snad vývojářskému týmu nebude implementace nových funkcí trvat dlouho, poslední verzi WhatsAppu pro jednotlivé platformy si můžete stáhnout z následujících odkazů.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku