Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » WhatsApp je zpět ve Windows Phone Store a přináší několik novinek

WhatsApp je zpět ve Windows Phone Store a přináší několik novinek

Oblíbený multiplatformní komunikátor WhatsApp nějaký čas kvůli problémům aplikace chyběl ve Windows Phone Store, přičemž návrat se měl odehrát až po jejich odstranění. Uživatelé systému Windows Phone tak neměli žádnou možnost, jak si WhatsApp nainstalovat, naštěstí toto omezení dnes končí.

  

WhatsApp se dnes vrátil do obchodu aplikací a kromě opravy bugů, které snižovaly hodnocení aplikace ve Store, přichází i s několika vylepšeními. Chat umí nově běžet na pozadí, čili se dá WhatsApp používat jako běžný instant messenger, nově je možné zaslat zprávu více lidem současně, rovněž bylo upraveno nastavení ochrany osobních údajů, nastavení pro automatické stahování médií a také byla přidána možnost přidat si vlastní zvuk pro notifikace na příchozí události. Ta však vyžaduje minimálně aktualizaci na GDR3.

    

Na pozoru se však musí mít především majitelé zařízení s nainstalovaným systémem Windows Phone 8.1 z Developer Preview, na němž podle upozornění ještě nemusí aktuální verze WhatsApp s číslem 2.11.490.0 fungovat korektně. Stahovat nebo aktualizovat stávající verzi lze kliknutím na následující odkaz. 

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments