Vyzkoušejte podařené Android L téma pro CyanogenMod 11

Jedním z důvodů proč do svého zařízení nainstalovat alternativní ROM je vyšší přizpůsobitelnost a zrovna CyanogenMod v tomto ohledu naprosto exceluje. Změnit si v něm můžete pozadí, ikony, písmo, startovací animaci a další prvky. Právě na základě toho je možné vytvářet velmi rozsáhlá témata a mezi nimi můžete nově nalézt také jedno snažící se co nejvěrněji napodobit vzhled a některé vlastnosti nového Androidu L.

 

Balíček můžete stáhnout na tomto odkazu, přičemž si můžete vybrat tmavou nebo světlou variantu. Téma obsahuje tapety, upravenou notifikační lištu, vyzvánění a upozornění, „flat design“ některých nabídek a aplikací, navigační tlačítka, novou bootovací animaci a spoustu dalších prvků. Jedná se tak o asi nejjednodušší způsob, jak na svém telefonu používat něco alespoň připomínající novou verzi Androidu, jelikož ta je sama o sobě dostupná pouze pro několik málo zařízení z řady Nexus. Sami jsme téma vyzkoušeli na OnePlus One a působí opravdu věrohodně, ačkoliv na odlišnosti oproti originálu samozřejmě narazíte.

   

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku