Domů » Bleskovky » Vyšlo čtvrté preview Androidu N: Vývojáři dostávají hotovou sadu API

Vyšlo čtvrté preview Androidu N: Vývojáři dostávají hotovou sadu API

Google před malou chvíli vydal nové preview systému Android N s pořadovým číslem 4. Nová verze je zajímavá především pro vývojáře, neboť součástí preview je nové SDK obsahující finální sadu API. Vývojáři tak mohou nová API využít ve svých aplikacích a připravit je na příchod nového Androidu, který by měl přijít letos na podzim, avšak v následujících týdnech by měl dostat nové sladké jméno (více informací).

Android-N_-1200x675

Pro účastníky programu Developer Preview bude update k dispozici formou OTA aktualizace, novou verzi lze nainstalovat i manuálně stažením a naflashováním image do telefonu z těchto stránek. Podporována jsou zařízení Nexus 5X, 6, 6P, 9, 9G a Player, tablet Pixel C, zařízení rodiny Android One a smartphone Sony Xperia Z3.

Mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a SMARTmania.cz ani autor článku neručí za případné škody, které mohou na vašem zařízení vzniknout.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments