Domů » Bleskovky » Vyšel Microsoft Edge pro tablety s Androidem a iOS

Vyšel Microsoft Edge pro tablety s Androidem a iOS

Microsoft chce svůj webový prohlížeč Edge protlačit na všechny hlavní platformy. Kromě Windows 10 existuje také pro iOS a Android, nově přidává podporu i pro jejich tabletové varianty.

Microsoft Edge pro tablety funguje stejně jako na telefonech, pouze dostal přizpůsobené rozhraní pro velké obrazovky. Nechybí funkce „Pokračovat na počítači“, či synchronizace hesel, oblíbených položek a seznamech položek k pozdějšímu přečtení. Paradoxně Edge pro tablety s Androidem a iOS prozatím nefunguje jako čtečka ebooků, což by rozhodně mnoho uživatelů přivítalo. Microsoft Edge pro tablety si můžete zdarma stáhnout z následujících odkazů.

Verze pro iPad

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. To je skoda, ako prehliadac nic moc, ale ako citacka epub knih urcite jedna z najlepsich.

 2. Btw Ona nejde u Nás? že mi to píše není dostupná v naší zemi?

 3. Josef Svoboda

  Když chci app pro Android nainstalovat,tak mi to napíše: Tato položka není ve vaší zemi dostupná….

 4. Pro iPhone není dostupný.

 5. Zrovna včera, jsem si na iPhone naistaloval Edge, ale je to porod. Zatím je oficiálně jen v US store, a k tomu je potřeba mít založen US Apple ID účet. takže instalace MS EDGE trvala snad 15 minut i se založením účtu (mazec je zadat k účtu U.S. Adresu).

  Jinak co se týká samotného prohlížeče, tak je super ta vestavěná funkce pokračování na PC, tmavé téma a synchronizace záložek s PC

 6. Microsoft Edge

  Tato aplikace není kompatibilní se žádným z vašich zařízení.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).