Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže o osm licencí Microsoft 365 ve verzi Pro rodiny

Vyhlášení soutěže o osm licencí Microsoft 365 ve verzi Pro rodiny

Od minulého týdne jste na SMARTmanii mohli soutěži o jednu z osmi krabicových licencí kancelářského software Microsoft 365 v nejvyšší verzi „pro rodiny“ v hodnotě 2 490 Kč. Tahle edice umožňuje celý balík provozovat až mezi šesti uživateli nejen na počítači, ale i Macu, iPadu či mobilních telefonech.

microsoft 365

Kancelářský balík Microsoft 365 pro rodiny obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype. Délka přeplatného je 12 měsíců od data aktivace. Kromě aplikací získáte 1 TB prostoru na cloudovém úložišti OneDrive, osobní trezor a rozšíření možnosti zabezpečení.

Nebudeme vás ale dále napínat – zde je seznam výherců:

 1. Richard Šůstek, Zlín
 2. Martin Bobek, Liberec
 3. Milan Debelka, Dobruška
 4. Aleš Vyhňák, Přerov
 5. Ondřej Šimek, Svrkyně
 6. Milan Polák, Brno
 7. Richard Bláha, Praha
 8. Karel Hruboš, Jablonec nad Nisou

Všem výhercům gratulujeme! A že se štěstí neusmálo právě na vás? Nezoufejte, na příští týden pro vás chystáme další novou soutěž :-)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. gratulace vitezum, hezka vyhra. skoda, snad budu mit treba stesti priste.

 2. Taky gralutuju výhercům :)

 3. Microsoft 365 bych stejne nevyuzil. Co tak si dat soutez o Apple produkty?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).