Domů » Bleskovky » VLC Player pro Windows Phone již dnes? Zapojte se do veřejného testování (aktualizováno)

VLC Player pro Windows Phone již dnes? Zapojte se do veřejného testování (aktualizováno)

Aktualizováno 25. listopadu, 15:30

VideoLAN již nábor beta testerů uzavřel, zájem byl enormní a 10 tisíc míst bylo rychle rozebráno. Naší redakci se naštěstí podařil podařilo sítem projít a jakmile dostaneme odkaz ke stažení aplikace, tak vám přineseme první dojmy a budeme doufat, že ostrá verze na sebe nenechá dlouho čekat.

Původní text

Multiplatformní přehrávač VLC Player se konečně dočkal verze pro telefony se systémem Windows Phone. V obchodě aplikací jej sice ještě nenajdete, ale již nyní si jej můžete vyzkoušet na základě registrace v programu pro betatestery.  

 

Registraci můžete provést na těchto stránkách, odkaz ke stažení aplikace by vám měl být zaslán ještě dnes. Vývojáři aplikace VideoLAN však upozorňují, že se nejedná o finální verzi, tudíž je možné očekávat nějaké chyby.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. The form „Participate to the VLC for WP Beta “ is no longer accepting responses. :-)

    tak ten článek můžete zase smazat :)

  2. no nez clanek napsali, uz bylo pozde :-D

  3. Je fakt, že článek přišel pozdě, já sem se stihnul zaregistrovat asi před 3 hodinama :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).