Domů » Bleskovky » Víme, kdy Samsung zveřejní výsledky vyšetřování kauzy Galaxy Note7

Víme, kdy Samsung zveřejní výsledky vyšetřování kauzy Galaxy Note7

Kauza okolo explodujících tabletofonů Galaxy Note7 pomalu vyšuměla, Samsungu se vrátilo 96 procent prodaných kusů (více informací), a nadšenci do mobilních zařízení již netrpělivě vyhlížejí příští vlajkový model, Galaxy S8. Nás přesto zajímají výsledky vyšetřování, které korejský gigant přislíbil do konce loňského roku a nakonec si termín jejich zveřejnění posunul na letošní leden.

note7

Podle The Korea Times budou výsledky testů zveřejněny 23. ledna, deník má tuto informaci přímo z oficiálního zdroje Samsungu. Ten také prozradil, že společně se zveřejněním příčin vznícení oznámí Samsung svoji novou politiku pro zajištění bezpečnosti u modelu Galaxy S8. Kauza explodujících Galaxy Note7 se poprvé objevila krátce po zahájení jeho prodejů, načež došlo ke dvěma kolům globální svolávací akce.

Za explozemi modelu Note7 stál zřejmě špatný návrh vnitřního prostoru

Za viníka byly v první vlně označeny akumulátory od sesterské společnosti Samsung SDI, nakonec však zřejmě za vše mohl špatný návrh vnitřního prostoru telefonu. Na oficiální závěr si však musíme ještě dva týdny počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.