Víme, kdy se v ČR začne prodávat LG Optimus 4X HD

Společnost LG letos na MWC představila výkonný smartphone Optimus 4X HD se čtyřjádrovou Tegrou 3 (1,5 GHz), který se zatím prodává pouze v Koreji. V následujících týdnech se novinka začne prodávat také ve Velké Británii, Německu či Itálii. Podařilo se nám zjistit, že Optimus 4X HD později zamíří také k nám a na Slovensko. „Předpokládáme, že na český a slovenský trh nový LG Optimus 4X HD dorazí v září 2012. Cena nového smartfonu se bude pohybovat mezi 12 000 Kč a 13 000 Kč,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Optimus 4X HD bude lákat na IPS displej s úhlopříčkou 4,7 palce HD rozlišením (720 x 1280 pixelů). Záda telefonu okupuje čočka 8Mpx fotoaparátu s LED diodou, který doplňuje přední 1,3Mpx kamerka pro videohovory. Uživatelská data je možné ukládat do interní paměti s kapacitou 16 GB. Do 8,9 mm tenkého těla se výrobci podařilo vměstnat akumulátor s kapacitou 2 150 mAh a při výběru operačního systému padla volba na Android 4.0, který doplňuje uživatelské prostředí výrobce.

LG Optimus 4X HD: První dojmy - videopohled (MWC 2012)
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku