Domů » Bleskovky » Konečně jsme se dočkali: Viber pro Windows 8 a Windows RT je tu

Konečně jsme se dočkali: Viber pro Windows 8 a Windows RT je tu

Populární aplikace Viber, která umožňuje lidem jednoduchou formou uskutečňovat zdarma hovory, videohovory, chatování, posílání obrázků apod. napříč všemi myslitelnými platformami se dnes dočkala verze pro operační systém Windows 8/RT. Oproti květnové verzi pro desktop přináší přehledné uživatelské rozhraní pro Modern UI. Aplikace umožňuje zobrazovat oznámení na živé dlaždici a na zamykací obrazovce, připínat konverzace na úvodní obrazovku, používat okno chatu v úzkém pruhu, zobrazovat toast notifikace tak, aby vám neutekla žádná zpráva nebo hovor. Po prvním spuštění je zapotřebí vyplnit vaše Viber ID, které používáte na vašem smartphonu, aplikace následně synchronizuje vaše kontakty a poté ji můžete používat tak, jak jste zvyklí z jiných platforem.

 

„Windows je vzrušující platforma pro vývoj a přináší řadu nových prvků uživatelského rozhraní a unikátní funkce, které jsou ve Viberu použity poprvé. Jsme rádi, že můžeme podporovat uživatele Viberu na Windows 8 a naplňovat náš závazek dostupnosti na všech platformách,“ řekl Talmon Marco, CEO Viberu.

Viber tímto cílí na uživatele tabletů a počítačů s Windows 8, kterých je na světě přes 200 milionů ve snaze narušit zdánlivě neotřesitelnou pozici Skype. Viber pro Windows 8 můžete zdarma stahovat na Windows Store.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments