Velké problémy Cyberpunku 2077 na konzolích. Hráči mohou požádat o vrácení peněž

Cyberpunk 2077 1

Dlouho očekávaná hra Cyberpunk 2077, která byla vypuštěna teprve před několika dny, schytala hned ze startu poměrně tvrdou kritiku. Stěžují si na ni majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Na těchto starších strojích hra zdaleka neběží tak plynule, jako na nejnovějších strojích a uživatelé si stěžují na mnoho problémů: sekání, nefunkční fyzika, razantní propady FPS i problémy s texturami.

Cyberpunk Car

Vývojáři z firmy CD Projekt Red, kteří stojí za touto hrou, už na Twitteru uznali svou chybu a přiznali, že hernímu zážitku u starších strojů nevěnovali dostatek pozornosti. Postupně některé chyby opraví pomocí patchů, ale zároveň umožní nespokojeným uživatelům hru vrátit.

Recenzenti Cyberpunk 2077 obdrželi většinou ve formě hry pro PC, takže k širšímu rozšíření na starší konzole došlo až nyní při spuštění oficiálního prodeje. Z tohoto důvodu bohužel chyby nebyly odhaleny dříve. Některé z nich si můžete prohlédnout na videu níže.

Cyberpunk 2077 Has Problems

Ti z uživatelů, kteří si hru pořídili na fyzickém nosiči, mohou nárokovat vrácení peněz u svého prodejce. Pokud byla hra zakoupena digitálně, vrácení peněz lze vyžadovat přímo u podpory PlayStationu.

Jak nárokovat vrácení peněz u PS4 a PS5?

  1. navštivte web PlayStation podpory
  2. klikněte na odkaz „kontaktujte nás“ v textu
  3. v nově zobrazeném okně zvolte možnost „Vrácení peněz a zrušení transakce“
  4. Vyplňte celý formulář a odešlete jej
  5. zapište si vaše „Support ID“
  6. klikněte na „Další“
  7. zvolte možnost „Ano“ u otázky, zdali chcete mluvit s opravdovým agentem
  8. v tomto bodě by měl agent rozhodnout, jestli máte nárok na vrácení peněz

Ačkoliv hra je očividně plná bugů (zejména na konzolích) a pro některé uživatele až nehratelná, nikdo vám nezaručí, že opravdu peníze zpět dostanete. Závisí to vždy na posouzení případu agentem. Nicméně pokud se vás daný problém týká, měli byste to alespoň zkusit.

Autor článku
Adam Bělunek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku