Domů » Bleskovky » Velké plány LG: Chceme prodat 10 milionů kusů modelu G2

Velké plány LG: Chceme prodat 10 milionů kusů modelu G2

LG je často vyčítáno, že rádo kopíruje Samsung, a to nejen v mobilním segmentu. Jedinou věc, kterou LG nedělá jako Samsung, je produkce vlastních procesorů. Je sice třetím největším výrobcem chytrých telefonů na světě, ale nedosahuje zdaleka takových objemů jako Samsung nebo Apple. LG nově odhalilo své cíle s nejnovějším vlajkovým modelem G2, který momentálně testujeme a již jste si mohli prohlédnout videorecenzi.

 

Vedoucí LG na Tchaj-wanu prohlásil, že plánují prodat 10 milionů kusů modeluG2 po celém světě. Tedy během celé životnosti produktu a na všech trzích. Apple dokázal podobné prodeje za pouhé tři dny, kdy prodal 9 milionů nového iPhonu 5S a 5C za 72 hodin. LG G2 je velmi zajímavý telefon s příznivě nastavenou cenovou politikou, přesto od něj společnost neočekává velké prodeje. Možná bude podobně jako loňský model Optimus G sloužit hlavně jako základ pro další generaci telefonu Nexus, který bývá označován jako Nexus 5 a vyrábět ho bude nejspíše znovu LG.

LG G2 míří na český trh! Kde jej seženete nejlevněji?

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).