TOPlist

Vánoční soutěž: vyhrajte nadupaný tablet Lenovo Tab P12 Pro v hodnotě 18 000 Kč

lenovo tablet p12 pro

Přemýšlíte, že si k Vánocům nadělíte výkonný tablet? Ve spolupráci s českým zastoupením značky Lenovo jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát jeden z nejvybavenějších modelů na trhu, a sice Lenovo Tab P12 Pro, který se na českém trhu prodává za cenu okolo 18 000 Kč. Součást balení tvoří nejen 30W nabíječka, ale především dotykové pero Precision Pen 3, které lze využít nejen k ukládání poznámek či různým náčrtům, ale také ke kreslení. Zejména kreativní jedinci si s tímto tabletem přijdou na své.

Přední straně dominuje rozměrný 12,6″ OLED panel s jemným 2K rozlišením (2560 × 1600 px, HDR10+, Dolby Vision) a 120Hz obnovovací frekvencí, který nabízí špičkové barevné podání. Maximální úroveň jasu činí 600 nitů. Přední strana je dokonale symetrická, což zajišťují po všech stranách stejně tenké rámečky. Díky hliníkové konstrukci si zařízení zachovává příjemnou hmotnost 565 gramů. Příkladná je i tloušťka rovných 6 milimetrů. Těžiště je perfektně vyvážené a při držení tablet nemá tendence přepadávat.

Lenovo Tab P12 Pro 03
Lenovo Tab P12 Pro

Masivní je i kapacita baterie – akumulátor o kapacitě 10 200 mAh dobijete z 0 na 80 % už za 90 minut. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 4.0 lze využít až 45W nabíjecího výkonu. Při běžném používání se bez elektrické zásuvky či powerbanky obejdete okolo 15 hodin. Výrobce dokonce nezapomněl na podporu bezdrátového dobíjení, které u tabletů příliš často nevidíme.

Hnacím motorem se stal osmijádrový čipset Snapdragon 870, kterému sekunduje 8 GB RAM a 256GB interní úložiště s možností rozšíření o další 1 TB díky slotu na microSD kartu. Roli operačního systému plní Android 11, nicméně v budoucnu se počítá s aktualizací na Android 12L. Těšit se můžete i na kvalitní prostorový zvuk, o který se stará čtveřice reproduktorů od JBL s výkonem 1 W.

Bezplatná výměna tabletu při neúmyslném poškození

Lenovo si pro české zákazníky připravilo zajímavou akci označovanou jako ADP 1, v jejímž rámci vám zdarma opraví nebo vymění tablet v případě, že dojde k jeho neúmyslnému poškození. Záruka Lenovo ADP 1 je určena pro majitele tabletů Lenovo Tab P11 5G, Tab P11 Plus, Tab P11 Pro, Tab P12 Pro, Yoga Tab 11 a Yoga Tab 13. Více informací o této akci najdete na webu Lenovo.

Jak se do soutěže zapojit?

Co musíte udělat, abyste výhru získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Z došlých správných odpovědí skript vygeneruje jednoho výherce, který získá výše uvedenou výhru. Své odpovědi můžete odesílat do neděle 11. prosince 23:59. Nápovědu k soutěžní otázce a další informace o tabletu naleznete na oficiálních stránkách Lenova.

Zvyšte svou šanci na výhru!

Sledujte na Instagramu náš profil @smartmania.cz a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud jej již sledujete, nebo začnete sledovat, napište do soutěžního formuláře své uživatelské jméno. Tím získáte ke standardnímu soutěžnímu slotu ještě druhý, díky čemuž můžete znásobit svou šanci na výhru.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od pondělí 5. prosince 2022, 12:00 hodin, do neděle 11. prosince 2022, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 5. prosince.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní platné kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá tablet Lenovo Tab P12 Pro (8/256 GB, Wi-Fi, barva Storm Grey) v celkové hodnotě 18 000 Kč.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu SMARTmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud začnete na Instagramu sledovat náš profil @smartmania.cz. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, aby bylo možné ověřit, že profil značky sledujete. Díky tomu získáte k jednomu standardnímu soutěžnímu slotu jeden další navíc.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry a nikoliv pro marketingové účely. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a výhru. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži, ani na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím i užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. Pokud výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku