Domů » Bleskovky » V nové fotosoutěži Huawei můžete vyhrát 250 000 Kč

V nové fotosoutěži Huawei můžete vyhrát 250 000 Kč

Fotíte rádi svým telefonem? Huawei vyzývá své fanoušky (a nejen ty), aby vytvořili a sdíleli své nejzajímavější snímky v rámci akce Next Image 2020, největší světové soutěže zaměřené na fotky a videa z chytrých telefonů. Minulý ročník této soutěže přitáhl přes 500 000 účastníků.

Joe Palletta
Vítězná fotografie jedné z kategorií minulého ročníku od fotografa Joe Palletty

Fotit musíte smartphonem od Huawei

Do soutěže se mohou zapojit všichni majitelé chytrých telefonů Huawei, celkem se soutěží v pěti kategoriích:

  • Široko daleko: Fotoaparátem chytrého telefonu pořiďte snímky skrytých krás v různých perspektivách, ať jste venku nebo uvnitř.
  • Magická noc: Zachyťte zábavné okamžiky v noci nebo ve špatně osvětleném prostředí. Přeneste kouzlo okamžiku a popusťte uzdu své fantazii.
  • Chuť žít!: Obraz řekne více než tisíc slov – využijte ho ke sdílení emocí a inspirace, kterou čerpáte z každodenním životě.
  • Tváře: Experimentujte s identitou a silou portrétní fotografie. Zachyťte tváře vašich nejbližších.
  • Vyprávěj příběh: Sérií fotografií vyjádřete emoce nebo vás vlastní příběh. Příběh musí obsahovat 3-9 obrázků.
Roeselien Chen Wei Liu Sangen ThreeGen
Finalisté minulého ročníku Roeselien, Chen Wei a Liu Sangen_ThreeGen

Jako každý rok budou letošní vítěze vybírat přední světoví experti na fotografii. V globální porotě se tedy objeví vítěz mnoha ocenění včetně medaile Roberta Capa, národní cenu pro fotografy a čtyři ocenění Jose Awards Steve McCurry, renomovaná módní portrétní fotografka z Ruska Elizaveta Porodina, kanadský fotograf extrémních sportů Reuben Krabbe, švédská fotografka s jedinečnou vizuální narativní a uměleckou identitou Karolina Henke a globální ředitel značky Huawei Consumer Business Andrew Garrihy.

Ya Teng Laoyeye
Vítězná fotografie jedné z kategorií minulého ročníku od fotografa Ya Teng Laoyeye

Hlavní cenu 10 000 dolarů (cca 240 tisíc korun) a Huawei P40 Pro obdrží 3 vítězové, 15 vítězů v jednotlivých kategoriích má možnost získat 1 000 dolarů (cca 24 tisíc korun) a Huawei P40 Pro a 50 oceněných finalistů za své úsilí obdrží Huawei P40 Pro.

Pět vítězů českého a slovenského kola obdrží Huawei P40, pro druhá a třetí místa je připraven dárkový balíček. Uzávěrka přihlášek je 31. července. Více informací naleznete zde.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).