Domů » Bleskovky » V Galaxy Note7 se vám stylus nezasekne, obráceně zasunout nejde

V Galaxy Note7 se vám stylus nezasekne, obráceně zasunout nejde

Samsung Galaxy Note 5, který byl představen v loňském roce, vzbudil po svém představení hned dvojí pozdvižení. Tím prvním byla jeho plánovaná nedostupnost na evropském trhu, druhým pak konstrukční chyba, která umožňovala zasunutí pera hrotem ven, což způsobilo jeho zaseknutí v těle tabletofonu (více informací).

note

Samsung se pro letošní rok rozhodl tyto chyby neopakovat. Korejský výrobce uznal, že neuvedením Galaxy Note 5 zklamal spoustu potenciálních zákazníků, o čemž svědčí i petice, kterou podepsalo více než 10 tisíc zájemců. Note7 se do Evropy podívá 2. září, přičemž předobjednávky budou zahájeny 16. srpna. A dotykové pero? To bylo konstrukčně upraveno tak, aby obráceně do zařízení zasunout nešlo. Samsung se tedy z chyb poučil a postavil skutečně zajímavé zařízení, které má šanci navázat na úspěch vlajkových smartphonů řady Galaxy S7.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Mob (neregistrovaný)

    doufam ze brzo uvolni aktualizovany aod i pro s7e

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).