Cena:

Už se to blíží: LG G6 přijde na trh začátkem dubna (oživeno)

Uznávaný leaker Evan Blass, který se rád chlubí zákulisními informacemi, zveřejnil novou fotografii vyobrazující vlajkovou loď LG G6. Vzhled telefonu je už samozřejmě známý a na fotografii by nebylo nic překvapivého až na to, že je na obrázku hned pod hodinami uvedeno datum 7. dubna.

lg-g6-release-date

Ačkoliv není fotografie oficiální a pochází „pouze“ z tajných zdrojů Evana Blasse, je dosti pravděpodobné, že 7. dubna k uvedení novinky na trh skutečně dojde. Blass už dříve předpovídal, že se na trhu „gé-šestka“ v tento den objeví. Otázkou však zůstává, zda bude datum vydání platit i pro Českou republiku, tuto informaci nejsme aktuálně schopni ověřit a je možné, že se na tuzemských pultech telefon objeví až o několik týdnů později.

Aktualizováno 13. 3. 2017 (16:30)

Na veřejnost se dostaly informace ohledně ceny. V Evropě se bude LG G6 prodávat ve třech barvách, a to bílé, zlaté a černé za cenu 750 euro (přibližně 20 200 Kč).

LG G6: první dojmy z MWC 2017
Tip: Kompletní parametry LG G6 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.
Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.