Domů » Bleskovky » Už není třeba prodávat ledviny. iPhone 8 získáte za tetování

Už není třeba prodávat ledviny. iPhone 8 získáte za tetování

Že nemáte na nový iPhone 8 dostatek finančních prostředků? Nevadí. Nejnovější vlajkovou loď můžete získat i jinak – když si necháte udělat tetování. Alespoň takhle se to přihodilo muži z Arizony, které si z touhy po novém jablečném zařízení nechal vytetovat symbol operátora T-Mobile.

„Šťastným“ uživatelem je Philip Harrison ze státu Arizona, USA. Ten na Twitteru kontaktoval přímo CEO T-Mobile Johna Legereho s příslibem, že si na svou paži nechá vytetovat logo společnosti výměnou za nejnovější iPhone 8. Výzva byla přijata a mohlo se jít zvesela tetovat. Výsledkem se pak musel pochopitelně pochlubit.

https://twitter.com/philishadagrape/status/918298820345131008

Logo bylo vytetováno na předloktí, i když s tím nejdříve Harrisonova přítelkyně nesouhlasila. Výsledek se dočkal velmi zajímavého přijetí, jako by tomu sám CEO T-Mobile nejdříve nevěřil, následně však pogratuloval ke splnění slibu.

Krásné tetování! Tak my vám ten iPhone tedy dáme! Pořád nemůžu uvěřit, že jste to udělal. Jsem rád, že tak budete mít T-Mobile neustále při sobě!

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

12 komentářů

 1. Hehe chodící reklama bude běžná věc na těle brzy. Začali to ve simpsonovích.

 2. To už si na něj radši budu odkládat stranou dva nebo tři tisíce měsíčně a koupím si jej pod stromeček, než-li si ničit tělo tetováním……

 3. No, to musel byť asi až veľmi chudobný… Pokiaľ viem,tak v USA sa dá telefón zobrať na paušál…Nemusel by zaň platiť celú sumu :D

 4. Uplne vidim uniho ako premysla ci si da vytetovat bubliny alebo vf…

 5. Jenom zavidite protoze kvuli androprdu by si nikdo nevytetoval ani tecku

  • Tvůj názor považuji za velice přínosný.
   Samozřejmě závidíme že si nějaké pako v USA nechalo vytetoval logo mobilního operátora kvůli telefonu. A z tvého komentáře je jasné že jsi stejné pako které by se také kvůli telefonu nechalo tetovat, jen by to nebylo kvůli Google Android. Bobe

 6. No to bych radši prodal tu ledvinu :-)

 7. Uni, tohle by mohla byt tvoje sance, jak ziskat ten vysneny iPhone.

 8. Dobytek tlustý, stačí jít na měsíc do práce. A v případě USA ani ne měsíc.

 9. No ludska hlupost je nekonecna. A znovu sa to potvrdilo.

 10. Zase na druhou stranu, nejsem si jistý přesně, možná plácám, ale odstranění tetování stojí na estetické chirurgii něco kolem 5000 korun. To je dobrá cena za iPhone.

  • Viděl jsi vubec jak se odstraňuje tetování? Stopy ti zůstanou. Kvuli pár tisícům si dá někdo do.je.bat pokožku?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).