Domů » Bleskovky » Už jste viděli Easter Egg z Androidu 4.1 „Jelly Bean“? (video)

Už jste viděli Easter Egg z Androidu 4.1 „Jelly Bean“? (video)

Operační systém Android obsahuje už od verze 2.3 skrytý easter egg a jinak tomu není ani u poslední verze s kódovým označením „Jelly Bean“ (4.1). Pokud už ve svém zařízení nový Android máte nebo jste použili emulátor, přejděte do nabídky Nastavení – O zařízení a zde několikrát rychle klikněte na položku „Verze Androidu: 4.1„.

Následně se objeví grafika s „želatinovou fazolkou“. Zkuste na ní nějaký čas přidržet prst a následně se na displeji objeví desítky dalších fazolek, které můžete prstem odpálit z displeje.

Android 4.1 Jelly Bean Easter Egg

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

10 komentářů

  1. A jakej je v Easter Egg v ICS?

  2. Richi (neregistrovaný)

    A bude aktualizacia dostupna aj pre Htc one V?

  3. Blbá otázka, ale k čemu to je? Má to nějaký využití? Koukám na ICS a vůbec mě nenapadá k čemu by se to dalo využít. Dík

  4. randa (neregistrovaný)

    a jaký je v Andr 2.3 ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).