Ušetříte i 10 tisíc. Samsung dál nabízí obří slevu na Z Fold 4 a Z Flip 4 a nově i na Galaxy Watch 5

900 450 Samsung ecosystyem galaxy zfold4 beige spen zflip4 pinkgold

Novinky Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4 vstoupily na českém trhu do prodeje. Ke čtvrté generaci ohebných telefonů se přidaly také nové chytré hodinky Galaxy Watch 5 a Watch 5 Pro. Dobrou zprávou je, že Samsung u telefonů i nadále nabízí velmi výhodný bonus až 10 000 Kč, k hodinkám pak nově přidal dvoutisícový bonus na výkup. U Mobil Pohotovosti si navíc u obou telefonů můžete zdarma prodloužit záruku na 3 roky.

Galaxy Z Fold 4 s bonusem deset tisíc

Zmíněný bonus až 10 tisíc získáte, pokud vyměníte svůj starý telefon (nebo tablet, chytré hodinky či herní konzoli) právě za novinku od Samsungu. A Mobil Pohotovost má této obměně hned tři služby šité přímo na míru, jejich výčet pak najdete na této stránce.

Samsung galaxy zflip4 pinkgold

Pokud chcete nový Samsung za vůbec nejnižší cenu, stačí sáhnout po zcela nové službě Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš. V rámci té se vám totiž od celkové ceny odečte nejenom hodnota vašeho starého telefonu včetně bonusu až deset tisíc, ale také hodnota nového Samsungu po dvou letech. Díky tomu vás Galaxy Z Fold 4 vyjde třeba už na 820 Kč měsíčně a Galaxy Z Flip 4 pak dokonce jen na 318 Kč měsíčně. Uvedené ceny jsou počítány při prodeji Galaxy S21. Svoji cenu zjistíte snadno v kalkulačce na odkazu uvedeném níže.

Galaxy Watch 5 nově o dva tisíce výhodněji

Do prodeje zamířily také nové Galaxy Watch 5 a Galaxy Watch 5 Pro. Ty jsou nyní ještě výhodnější, protože Samsung vám k hodinkám nově přidá bonus až 2 000 Kč. Opět musíte vyměnit staré zařízení za nové Samsung hodinky a pokud tak učiníte u Mobil Pohotovosti, získáte navíc ještě 15% bonus k výkupní ceně. I díky tomu vás Galaxy Watch 5 vyjdou třeba už na 4 810 Kč, anebo 198 Kč měsíčně.

Samsung galaxy watch5pro blacktitanium graytitanium

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku