Sledujte nás na YouTube

Unikly první fotografie chystaného tabletofonu LG G Pro 2

Je tomu pouze pár dní, kdy společnost LG potvrdila, že na letošním Mobile World Congressu se dočkáme odhalení nového smartphonu s označením G Pro 2. Ten se stane právoplatným nástupcem loňského modelu Optimus G Pro a podle dosavadních informací se postaví proti konkurenci z řad tabletofonů. Ačkoliv hardwarové parametry zůstavají zahaleny rouškou tajemství, díky nově uniklým snímkům si můžeme alespoň udělat obrázek o tom, jak bude novinka vypadat.

 

Z fotografií je patrné, že jihokorejský výrobce se opět rozhodl umístit tlačítka pro ovládání hlasitosti pod čočku hlavního fotoaparátu. Některé ze spekulací hovořily o zadním krytu s texturou podobné umělé kůži, nicméně přiložené obrázky tomu příliš nenasvědčují. Další příjemnou vlastností se stane tenký rámeček okolo displeje, který má mít údajně úhlopříčku šest palců a rozlišení 1080 x 1920 obrazových bodů.

Z neoficiálních zdrojů též přicházejí informace o použitém procesoru, kterým se má stát Snapdragon 800. Svižný chod operačního systému Android 4.4 zajistí 3GB operační paměť a chybět nemá ani podpora sítí LTE a LTE-A.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

  1. Jochen (neregistrovaný)

    Oželim LTE, který v ČR zatim prakticky neexistuje a pujdu do Zopo ZP998, kterej vypadá i na pohled líp. Tenhle zázrak za dvacet tisíc, jehož výkon v příštích dvou-třech letech nevyužiju, je naprostá hloupost.

  2. _iNTERFACE (neregistrovaný)

    dalsi prebaleny telefon z takmer identickym hw…a to niektori su tak drzi ze toto budu hovorit po roku co pride novyiphone…kedy vysiel ten lg? pred polrokom? ani sa nie je comu divit ze android sa bije o suche cisla ako opocet pasikov, ked vyrobcovia vyrabaj kazdy rok234534modelov s takmer ziadnou obmenou…

  3. Johny (neregistrovaný)

    nesmyslnej klump :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *